Aydoğan A.Ş
ALANYA

Sosyal Sorumluluklarımız

Aydoğan A.Ş olarak bünyemizde bulunan kuruluşların sosyal sorumluluk projelerinde verimli hale getirilmesi için insana yapılan yatırımların önemine dikkat çekilerek eğitim ve kültürel alanda etkinlikler gerçekleştirilmiş, tarihi bir kale olan Syedra antik kalıntıları için restorasyon çalışmalarına katkıda bulunulmuştur.

Hizmet içi eğitim projelerinde çalışanlar için kurslar düzenlenmiş ve insana olan yatırımın ilerlemesi için turizm alanında nitelikli personellerin yetişmesi sağlanmıştır. Bu çerçevede Alanya ilçemizin havaalanı ihtiyacının giderilmesi için kamuoyu baskısı oluşturulmuş ve yurt dışından gelecek olan yabancı insanların yatırım ve tatil Turizmi gibi konularında ufuklarının açılması için gerekli alt yapı hizmetleri sağlanmıştır.

Aydoğan A.Ş her zaman olduğu gibi, deniz ve su sporları konularında da yeni ve atılımcı projelerle insanların sosyal anlamda birlikteliklerini sağlamak için faaliyetler üretmektedir. Sosyal misyonunu her geçen gün geliştiren Aydoğan A.Ş, gelecek nesillere kültürel ve tarihi mirasımızı aktarmak amacıyla çok önemli görevleri de yerine getirmenin sorumluluğunu taşımaktadır.