Aydoğan A.Ş
ALANYA

Hakkımızda

1991 yılında kurulan şirketimiz; profil, demir, saç ve ferforje ticareti faaliyetleri ile gösterdiği üstün performans sayesinde, profil demir satışında Türkiye dokuzuncusu, ferforje alanında ise Türkiye birincisi olarak başarısını ulusal platforma taşımıştır.

Petrol işletmeciliği, inşaat sektörü, Seyahat Acenteliği, Madencilik Sektörü, Güneş Enerjisi Santrali (GES) ve tarım sektörlerinde de gerekli hamleleri yaparak, iştirakleriyle beraber bölgenin önemli bir değeri haline gelmiştir.

İnşaat ve turizm alanında faaliyetlerine Goldcity Turizm Kompleksini inşa ederek devam eden şirketimiz, zaman içerisinde gerçekleştirdiği ilave yatırımlarla, bölge ve ülke ekonomisinin hizmetine sektörünün en büyük tesislerinden birini kazandırmıştır.

Her zaman olduğu gibi yatırımlarına kendi öz kaynaklarıyla devam eden şirketimiz, 2011 yılı içerisinde tamamlanan, kendi bünyesindeki Gold Island Hotel ve iştirak şirketi bünyesindeki Gold Island Mondo Hotel tesislerini de sektöre kazandırarak ekonomiye ve turizme olan katkılarına aralıksız devam etmektedir.
Bu doğrultuda, 2020 yılında Goldcity Turizm Kompleksi bünyesindeki Goldcity Inn Boutique Hotel’in inşaatı tamamlanarak hizmet vermeye başlamıştır. Diğer yandan Goldcity Turizm Kompleksi çevresinde 2021 yılından itibaren 47 adet özel havuzlu villa ile toplam 12 blokta 300’e yakın dairenin inşaat çalışmaları devam etmektedir.

Hizmette kalite, güvenilirlik, çevreye saygı, geri dönüşüm sistemleri ve en önemlisi insana saygı ilkesiyle dünya çapında markalaşan tesislerimiz ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse ülke çapındaki ihtiyaçları takip eden firmamız dünyadaki yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ülke ekonomisine katkı sağlayacak birçok alanda yeniliklerini sürdüren şirketimiz, alanında ki ilkleri gerçekleştirmek ve uygulama alanlarını tespit etmek için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYON VE MİSYON
Sağlam alt yapısı ile Vizyon duruşuyla sahip olduğu değerlere sımsıkı sarılan bu uğurda gerçek anlamda insana yatırım yapan firmamız büyüme ve istikrar hedefini daha da yükselterek kalite ve hizmet anlayışıyla beraber güvenilirlik politikasını en üst çıtaya taşımaya kararlı ve azimlidir.
KALİTE POLİTİKASI
AYDOĞAN A.Ş. sahip olduğu Kalite, Gıda Güvenliği, Misafir Memnuniyeti ve Çevre Yönetim sistemleri gerekliliklerini etkin olarak uygulayan, sürdürülebilir çevre uygulamalarını ve sürekli iyileştirme yaklaşımını benimsemiş uzman kadrolarıyla, yasal şartları temel alarak ve tüm paydaşlarının çıkarlarını koruyarak, sektöründe fark yaratan bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

Sosyal sorumluluk gereği sürdürülebilir bir çevre için gerekli olan tüm kaynakları sağlamayı ilke edinmiştir, bu amaçla; *Atıkları kaynağında azaltır ve kurallara uygun olarak bertaraf edilmesini sağlar, *Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre sunulabilmesi için yürütülen çevreci projelere katkıda bulunur, *Hammadde, Enerji ve Doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak israfı azaltır, *Yaban hayatı ve biyoçeşitliliğe önem verir ve uygulamalarıyla ekolojik dengeyi korur. Bu yönetim anlayışıyla hizmet verdiği bütün sektörlerde, misafirlerine beklentilerinin ötesinde güvenilir gıda, doğaya dost ve yüksek standartlarda bir hizmet sunmayı, çalışmalarını ölçüp değerlendirerek uygulamalardaki aksaklıkları çözmeyi ve sürekli yenilenmeyi tüm çalışanları adına taahhüt eder.