Aydoğan A.Ş
ALANYA

Basın Odası

Travelife Gold Ödülü

Gold Hotels Travel Life Gold ile ödüllendirildi.

Aydoğan A.Ş’ye bağlı olan üç otelimizin de Goldcity Tourism Complex, Sentido Gold Island ve Sentido Golden Bay olarak Travelife Gold ödülünü almaya hak kazandığını bildirmekten gurur duyuyoruz.

Travelife çevre yönetim sistemi konusunda yüksek standartları yakalamış durumda olan oteller ve diğer turizm işletmeleri için uluslararası kabul görmüş bir ödül programıdır. Bu süreç içinde yer almak isteyen oteller kendi performanslarına göre bağımsız olarak denetlenir ve sınıflandırılır. Gerekli kriterleri sağlayan işletmeler Travelife logosu ile ödüllendirilir.

Travelife, İngiltere Tur Operatörleri Federasyonu (FTO), Hollanda Tur Operatörleri Birliği (ANVR), Belçika Tur Operatörleri Derneği (ABTO) ve Anders Reisen Alman Forumu (FAR) gibi büyük Avrupa Tur Operatörü Dernekleri tarafından desteklenmektedir:

Bu ödül çok sayıda kriter, çevresel satın alma politikaları, geri dönüşüm, enerji ve su yönetimi gibi kriterlerin yanı sıra çalışanlarına ve faaliyet gösterdikleri bölgeye karşı kurumsal ve sosyal bir sorumluluk gerektirmektedir.

Bu ödülle işletmemizin taçlandırılmasında emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkürlerimizi iletiriz.